Ukulele pro rodiče s dětmi

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 02/09/2019
10:00 - 11:00

Místo konání
SC Karas

Kategorie


Ukulele je skvělý malý skladný nástroj vhodný k dětem. S ním si zahrajete písničky jak pro děti tak pro své pobavení. Společně projdeme základy (pro někoho opakování) a samozřejmě zařadíme i něco pro nás rodiče. V rámci možností si zkusíme zahrát i písničky na přání. Připravena bude i facebooková skupina, kde své nápady budeme sdílet. Tempo výuky je pozvolné. Hrajeme prostě tak, jak nám naše děti dovolí. Na začátku si budou chtít ukulele určitě vyzkoušet osahat 🙂

Ukulele je sice levný nástroj (ve srovnání s jinými), nicméně vy si ho pořizovat nemusíte. Mohu vám ho půjčit. Zapotřebí je tento váš požadavek vepsat do komentáře po přihlášení k lekci.

A jak se zabaví naše děti? Na začátku každé lekce zkusíme děti zabavit drobnými nástroji,  pak hračkami z herničky, případně opičí dráhou.

POZOR! Podmínkou realizace lekce je přihlášení alespoň dvou účastníků/účastnic do 21 hodin předchozího dne. V opačném případě se lekce ruší. 

Prosím všechny zájemce/zájemkyně o půjčení ukulele, aby mi to napsali/y do komentáře k přihlášce, abychom měli dost nástrojů. Děkuji za pochopení.

Cena jedné lekce je 80 Kč. Je možnost si zakoupit permanentku na 10 lekcí, abychom každý týden neřešili drobné.

K dispozici je i skupina na facebooku Ukulele v Karasu, kde se domlouváme, co budeme hrát.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

About The Author

Leave Comment