Ukulele mini

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 29/06/2021
17:00 - 17:40

Místo konání
SC Karas

Kategorie


Ukulele mini jsou lekce ukulele pro děti zhruba od šesti let.  Koncipované jsou jako pomalý úvod do světa hudby s ukulele. Děti budou hravou formou poznávat ukulele, učit se koordinovat své ruce, naučí se několik akordů. A protože jde o skupinovou výuku, budeme si hodně hrát na orchestr, který musí spolu ladit nejen intonačně ale také rytmicky.

Řekneme si také něco málo o hudební teorii, abychom věděli co a proč hrajeme, tleskáme a zpíváme. Zapojit se mohou i čekající rodiče.  Lekce na sebe navazují. To  znamená, že lze některé lekce bez vrásek vynechat, ale při delší pauze může nastat problém se zpětně chytnou (určitě se to dá, jen je třeba větší domácí příprava).

Na začátku není nutné mít vlastní ukulele, určitě je však dobré si nástroj domů pořídit, aby mohl malý muzikant doma trénovat.

Pokud si chcete nástroj na hodině půjčit, prosím, napište mi tuto skutečnost do komentáře do přihlášky. Děkuji.

Prosím, rezervujte pouze děti. Dospělí mohou být s dětmi a mohou si i přinést své vlastní ukulele a hrát s námi. Ale věnuji se především dětem, dospěláci vše bez problému odkoukají od nás.

Na facebooku je vytvořena skupina Ukulele pro děti v Karasu (budou zde informace pro rodiče, možnost hlasovat o písničkách, materiály pro jednotlivé písničky apod.). Pokud se ukáže, že většina rodičů na FB nejsou, vymyslíme jiný komunikační kanál.

Prosím, pokud nebudete moci přijít, odhlaste se z termínu, uvolníte tím místo, někomu, kdo by třeba rád přišel. Děkuji za pochopení.

Cena za jednu lekci je 60 Kč. / Je možnost koupit si permanentku na 10 lekcí, abychom každý týden nemuseli řešit drobné. Permanentku si můžete koupit na lekci, nebo si ji můžete objednat zde. Při elektronické objednávce lze platit i kartou. Permanentka je platná do konce školního roku.

Rezervace

Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat k vytvoření rezervace.


About The Author

Leave Comment